Terméktervező - Mosonmagyaróvár

Get work trend kft. - Győr-Moson-Sopron Megye
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Mosonmagyaróvári Partnercégünkhöz keresünk
Terméktervező
Pozícióba munkatársat.
Feladataid lesznek:
Műanyag, illetve fém alkatrészek, összeállítások technológia helyes tervezése
Termék rajz / dokumentációk készítése
Széria projektek támogatása
Meglévő konstrukciók analizálása és fejlesztése
Amit elvárunk tőled:
Releváns felsőfokú végzettség
Pályakezdők jelentkezését is várjuk
Középszintű magabiztos angol vagy német nyelvtudás
3D tervezőszoftver felhasználói szintű ismerete (CATIA V5 vagy Siemens NX)
Előny:
Fröccsöntő szerszámok tervezésében szerzett tapasztalat
1-3 év autóiparban szerzett főállású szakmai tapasztalat
Műanyagipari ismeretek
Hajlandóság rövid távú külföldi tartózkodásra
Kreatív és önálló munkavégzés
Amit nyújtunk számodra:
Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
Versenyképes juttatási csomag
Lehetőség heti 2 nap home office-ra
Hűségprémium, Karácsonyi bónusz
Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
Felelősség, kihívást jelentő feladatok
Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör
Munkavégzés helye:
Mosonmagyaróvár
A "
gomb megnyomásával, bérigény megjelölésével várjuk a pályázati anyagodat!
Köszönjük a jelentkezésedet! Nálunk Te vagy a legfontosabb!
Munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848
Minősített foglalkoztató nyilvántartási szám:
BP/0701/67674-4/2021