Targoncás Azonnali Felvétel, Debrecen - Egy Műszakranappali

Sgp-sorting group hungary kft - Debrecen
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Debrecenbe keresünk egy fő targoncás kollégát ÉRVÉNYES TARGONCÁS jogosítvánnyal!Egy műszak-hétfőtől péntekig.07:
00-15:
00Túlóra, hétvége ritka esetekben.Maximum szombat délelöttElektromos targoncát kell vezetni, emellett logisztikai tevékenységet is kell végezni.Állás típusa:
Teljes munkaidőFizetés:
1500,00Ft - 2500,00Ft óránként,függ a képességektől isangol tudás, minőségügyi ismeretekben szerzett tudásElvárt óraszám:
heti 40Bejelentett,hosszú távú munkahely,munkaszerződéssel.Bejárási támogatással,100% tömegközlekedés bérlet vagy 30 ft/km üzemanyagígy Debrecen környékbeli kollégákat is várunk.Munkaruhát biztosítunk.Tapasztalat:
Targoncavezetés:
2 év Szükségesminőségügyi ismeretekszükséges,esetleg minőségügyi technikus tapasztalat előnyNyelv:
Angol alapfok SzükségesEngedély/képesítés:
ÉRVÉNYES targonca vezetői jogositvány Szükségeselektromos targoncaElőny SAP ismeret valamint Számitógépes ismeret.