Senior Ügyfél Megkeresés Kezelési Munkatárs

Easyhiring services kft. - Szeged
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Senior ügyfél megkeresés kezelési munkatárs
Feladatok
Nyilvántartásba veszi az elosztói tevékenységgel kapcsolatos kiemelt kezelést igénylő ügyfélészrevételeket.
Dokumentált választ ad az elosztói tevékenységgel kapcsolatos kiemelt kezelést igénylő ügyfél észrevételekre, aktívan részt vesz azok vizsgálatában, a szükségessé váló intézkedések kidolgozásában.
Az általa kezelt ügyekben felügyeli a vállalati eljárásrend szerinti ügykezelést, az eljárásrendek javítására javaslatokat tesz.
Az általa kezelt ügyekben felügyeli a kártérítési igények kezelését és kapcsolatot tart a biztosítóval.
Az általa kezelt ügyekben kapcsolatot tart az elosztói engedélyesek partner szervezeteivel és munkatársaival, valamint a munkakörében érintett ügyfélkörrel.
Feszültségpanaszos ügyekben egykapus kapcsolatot biztosít a bejelentő részére, vezeti a feszültségpanaszos ügyek nyilvántartását, felügyeli a feszültségpanaszos felülvizsgálat garantált szolgáltatások szerinti lebonyolítását és az előírt ügyféltájékoztatások kiküldését.
Az elosztói engedélyesi tevékenységét érintő hatósági eljárásokban közreműködik a nyilatkozat elkészítésében.
Követelmények
Legalább középfokú végzettség, az érettségi feltétel
Légy empatikus, minden helyzetben találd meg ügyfeled számára a legjobb megoldást
Tudj gyorsan alkalmazkodni az új információkhoz
Párhuzamosan folyó feladatokat kezeld türelemmel
3 év iparágban, vagy ügyfélszolgálaton végzett tevékenység
Magas szintű MS Office ismeretek birtokában vagy és azt tudod alkalmazni a mindennapi munkavégzésed során (EXCEL, WORD)
Munkavégzés helye
Szeged