Senior Könyvelő

Alfa proxima-x kft. - Debrecen
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Számviteli, pénzügyi és adózási területekkel kapcsolatos feladatok ellátása, koordinálásaA jogszabályoknak, valamint a magyar számviteli szabványoknak megfelelő beszámolók, statisztikák, jelentések elkészítéseHavi, negyedéves és éves zárások koordinálásaHatóságokkal, külső szolgáltatókkal való kapcsolattartásJogszabályi követelményeknek való megfelelés biztosításaÜgyfeleink könyvelésének megszervezése és napi szintű menedzseléseKönyvelők munkájának irányítása és ellenőrzéseJunior kollégák szakmai mentorálásaÜgyfél képviselet könyvvizsgálat, adóvizsgálat soránHatározatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszonyt, 3 hónap próbaidő kikötésével. Versenyképes bért, és cafetériát OTP SZÉP kártya formájában a próbaidő lejártát követőenDolgozói kedvezményes ebédet leves + főétel = 1300 Ft, valamint biztosítjuk napi kávé és víz szükségletedet is. Munkába járás támogatását. helyi bérlet 100%-a, távolsági bérlet 86%-a. Munkavégzés helye kellemes, nagyerdei környezetben, a 4028 Debrecen, Simonyi út 14. szám alatt. Változatos és kihívásokkal teli feladatokat kellemes munkakörnyezetben és egy támogató csapatban, ahol a szakmai és emberi kompetenciák kerülnek előtérbe. Lehetőséget, új szakmai projektek megvalósítására. Szeretjük az ötletteli szakmai munkát!Igazán jó csapatban dolgozhatsz és fejlődhetsz a közös célok eléréséért. Támogató munkahelyi közösséget és mentorációt. Segítünk és támogatunk megismerésünkben és a csapatba való beilleszkedésben. Megbecsülést, folyamatos visszacsatolást biztosítunk a számodra, illetve továbbképzéseken való részvételedet is finanszírozzuk. Fontosnak tartjuk, hogy a szakmai képzések minél szélesebb palettáját kínáljuk Neked. Fejlesztő és csapatépítő tréningeket, szükség esetén szupervíziót biztosítunk. Olyan családias munkakörnyezetben végezheted nap mint nap feladataidat, amelyben igazán komfortosan érezheted magad. Regisztrált mérlegképes könyvelő vagyLegalább 5 éves releváns szakmai könyvelési tapasztalattal rendelkezelMagabiztos számviteli tudást birtokolszNaprakész MS Office ismereteid vannak Word, excelMegbízható, precíz és pontos munkavégzés, illetve rendszerszemlélet jellemezNyitott személyiség vagy, aki szeret tanulni és új ismereteket szerezniKimagasló készségekkel bírsz a problémaelemzés és problémamegoldás terén, továbbáJó logikai és numerikus készségekkel rendelkezelPrecizitás, terhelhetőség, rugalmasság, megbízhatóság jellemezLojalitás, pozitív, proaktív attitűd jellemző rádTerhelhetőséged és stressz-tűrésed kimagaslóFelsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség