Senior Hr Business Partner

4ig nyrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Korszerű humán rendszerek működtetése és fejlesztése, a hatékony erőforrás-gazdálkodás érdekében.
A támogatott üzleti területek HR vonatkozású folyamatainak megfelelő ellátása.
Exit és engagement interjúk lebonyolítása, elemzése.
Kapcsolattartás a kijelölt üzleti terület vezetőivel, összekötő szerep az üzleti és a HR oldal között.
Rendszeres megbeszélés a felmerülő igényekről, az üzleti stratégia HR vonatkozású támogatása.
Szakmai tanácsadói szerepben a vezetők és munkatársak szakmai támogatása.
HR érintettségű projektekben aktív részvétel, projekt koordináció, vezetés.
Teljesítményértékelési rendszer támogatása, célkitűző-értékelő beszélgetések előkészítése, értékelése.
Részvétel rendezvények szervezésében:
HR szakmai programok, egyéb rendezvények.
HR kommunikáció előkészítése. A munkatársak tájékoztatásában belső kommunikációban történő aktív részvétel.
Javaslattétel a folyamatmegújításra a szabályzatok, gyakorlatok és a HR rendszerek tekintetében.
Vezetői döntés előkészítő anyagok készítése, kimutatások, elemzések, riportok készítése a vezetők számára.Magyarországon egyedülálló projektekben vehetsz részt
Fejlődési- és karrierlehetőséget biztosítunk, akár új területek megismerésével is
Fontosnak tartjuk, hogy a szakmai képzések minél szélesebb palettáját kínáljuk Neked
Változatos feladatokon keresztül betekintést nyerhetsz a kkv-k, a multinacionális cégek és az államigazgatás világába is
Magyarország egyetlen DELL Enterprise szervizeként biztosítjuk a megfelelő technikai eszközöket a mindennapi munkavégzésedhez
Segítünk és támogatunk a szervezet megismerésében és a csapatba való beilleszkedésbenFelsőfokú szakirányú végzettség humán, közgazdasági, jogi
Minimum 5 év szakmai tapasztalat azonos munkakörben
Korszerű HR rendszerek ismerete, projekt management ismeretek
Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás C1
MS Office magas szintű felhasználói ismerete
Erős ügyfélközpontúság és problémamegoldás
Rendszerszemlélet és analitikus gondolkodás