Raktáros Munkatárs

Sanimix kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

30 éve piacvezető, szaniter áruk forgalmazásával foglalkozó cégként keressük azokat a kollégákat, akik a raktárunkban dolgoznának.XXII. kerületi munkahelyre, lehetőleg környékbeli lakhellyel rendelkező, jó képességekkel megáldott lelkes, kitartó munkatársat foglalkoztatnánk kiemelt bérért raktáros munkakörbe.Feladataid lesznek:
- beérkező árú átvétele, betárolása- árukészlet gondozása, raktári rend fenntartása- áru-összekészítés, komissiózás, rakodás- biztos, megbízható munkahelyi háttér- szabad esték és hétvégék- kiemelkedő munkabér- segítőkész kollégákMunkakezdés:
Akár azonnalMunkaszerződés típusa:
határozatlan idejű.- kitartó legyél és becsületes- jól tudj csapatban dolgozni- raktározási területen szerzett munkatapasztalat- targoncavezetői engedély - magasabb bérezéssel- vezetői engedély