Műszaki Értékesítő

L. v. technik kft. - Lajosmizse
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

- értékesítési tevékenység ellátása- ajánlatok összeállítása- telefonon érdeklődő ügyfelek tájékoztatása termékek elérhetőségéről/áráról- ügyfelek kiszolgálása, információkkal való ellátása- értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció ajánlat, rendelés, szállítólevél/számla írása saját vállalatirányítási rendszerben, megbízás rögzítése futárszolgálat rendszerében- szállítmányozás megszervezése- együttműködés a kollégákkal- munkahelyi környezet tisztán és rendben tartása- áru beszerzések intézése- áru bevételezése- új termékek felkutatása- garanciális és reklamációs ügyek intézése- jó hangulatú csapat, emberközpontú vezetőség- kulturált munkakörnyezet- azonnali munkakezdés- teljes munkaidő- munkaidő:
kizárólag hétköznap 8:
00 - 16:
30 túlóra nem szokott lenni, és nincs is rá lehetőség- fix, bejelentett, versenyképes jövedelem- céges telefon- pontos, precíz munkavégzés- közép- vagy felsőfokú végzettség- számítógépes alapismeretek- angol vagy német nyelvismeret- hasonló jellegű munkakörben szerzett tapasztalat