Minőségirányítási Vezető

Cavity eye hungary kft. - Kecskemét
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

A cég minőségirányítási rendszerének felügyelete, optimalizálásaAuditokra való felkészülés ISO9001Belső auditori folyamat kiépítése és üzemeltetéseMinőségellenőrzési feladatok/folyamatok szakmai irányításaA céget irányító folyamatok minőségirányítási szempontból való felülvizsgálata és optimalizálásaFolyamat- és termékfejlesztésekben való aktív részvételA gyártási folyamatok folyamatos nyomon követése és ellenőrzése a megfelelő minőség biztosítása érdekében, a nyersanyag átvételtől a késztermék vizsgálatáigReklamációk feldolgozása, kivizsgálása, javító intézkedések megtétele, megelőző tevékenységek támogatásaVersenyképes fizetésFiatal, dinamikus csapat és barátságos munkakörnyezetFelelősségteljes pozíció, sokrétű szakmai fejlődési lehetőség és kihívások egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál1 műszakos munkarendBetekintés a műanyagfröccsöntés területébeMinimum 3 év minőségirányításban szerzett szakmai és vezetői tapasztalatISO 9001 és ISO 19011 szabványok ismereteJó kommunikációs, szervező és problémamegoldó képességMegbízhatóság, precizitás, önálló munkavégzésRendszerszemléletPozitív-, eredményorientált, határozott személyiségTerhelhetőség, flexibilitásProaktív hozzáállás, folyamatos igény a fejlődésreTárgyalóképes angol nyelvtudásISO 27001, ISO 17025 szabványok ismereteTISAX tanúsítvány követelményeinek ismerete