Laboratóriumi Technikus

Becton dickinson hungary kft. - Környe
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

ISO 13485 rendszernek, vevői követelményeknek, valamint a BD minőségirányítási rendszerének való megfelelésMinőségbiztosítási dokumentációk létrehozása, frissítése és bevezetéseKörnyezet és ellátórendszerek monitorozáshoz környezet higiénia kapcsolódó mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése, dokumentálásaKörnyezet és ellátórendszerek fiziko-kémiai vizsgálatainak elvégzése, dokumentálásaTermékhez és egyéb mintákhoz kapcsolódó mikrobiológiai és kémiai mérések elvégzése és dokumentálásaRészvétel projektek minőségügyi támogatásában, validálási folyamatokban való aktív részvételKülső, illetve a belső auditokon való részvételLaboratóriumi környezet, vizsgálatok fejlesztésében való aktív részvételRészvétel a berendezések kvalifikálásábanKészletek leltározása, címkézés és adatrögzítésModern munkakörnyezet -laborkörnyezetEgyműszakos munkarendű pozícióDinamikusan fejlődő, stabil vállalat, hosszú távú karrierlehetőségVáltozatos feladatokCsapat- és emberközpontú vezetésKözépfokú végzettség, laboratóriumi tanulmányok pl.:
vegyésztechnikus, mikrobiológiai technikus, élelmiszertechnikus, vagy releváns tapasztalat gyógyszeriparban, vagy orvostechnológiai iparágbanMikrobiológiai és/vagy kémiai minősítő vizsgálatok ismereteKépesség összetett automatizált berendezések működésének megértéséreKépesség munkautasítások és egyéb minőségügyi dokumentumok megértéséreMicrosoft Word, Excel szoftverek ismereteJó kapcsolatteremtési képesség, együttműködés csapatbanJó problémamegoldó képességEredmény orientáltságPontos munkavégzésLean módszerek, eszközök, technikák ismereteProbléma megoldási metodikák ismerete 6 sigma vagy egyébISO szabvány és/vagy gyógyszerkönyvek, valamint GMP ismeretStatisztikai ismeretek ellenőrzési tervekről, mintavételről és eredmény kiértékelésrőlTapasztalat validálási, minősítési eljárásokbanSAP vagy laboratórium irányítási szoftver ismeretGyógyszeripari tapasztalatAngol nylevtudás