Kisegítő Raktáros, Gondnok

Mdm diabétesz kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Raktári feladatok elvégzése:
áruátvétel fizikai anyagmozgatás, többnyire 20 kg feletti súlyú dobozok, a raktár tisztántartása, késztermék szettesítés /gyártás, megrendelések dobozolása, csomagolásaEsetenként egyéb feladatok céges gépkocsival beszerzés, dokumentumok kézbesítése partnerek feléEhhez kapcsolódóan menetlevél vezetése, gépkocsi tisztántartásaAz udvar tisztántartása, rendezéseA hulladékgyűjtőkkel kapcsolatos feladatokCéges autó a munkavégzés idejére és céges telefonBejelentett heti 40 órás munkaviszonyMunkavégzés a hétköznapokonSzabadság a törvényben meghatározottak szerintAzonnali kezdési lehetőségB kategóriás jogosítvánnyal rendelkezzen aktív gépjárművezetői tapasztalattalLegyen csapatjátkos, munkától nem félő, precíz munkaerőHosszútávra keressen munkátLegyen a munkájára igényes, megbízhatóLegalább 5 éve vezessen balesetmentesenRaktári területen végzett tapasztalat