Ipari Padlós Építésvezető

Melon hr technology kft. - Kecskemét
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Induló ipari padlós projektjeinkhez építésvezetőt keresünk, aki jártas a szakmai kihívások megoldásában, fontos számára az elvégzett munka minősége, felügyeli és irányítja az építési folyamatokat az egész projekt során.
Rugalmas munkavégzési lehetőség, beleértve az ország egész területét:
a projekthelyszín és a lakóhely távolságának függvényében a projekthez közeli szállást biztosítunk.
Feladatok
Teljes körű szakmai felügyelet az ipari padlók kivitelezési folyamatai felett
Betontechnológiai folyamatok betartatása és betartása
Részvétel a projekt tervezésében és előkészítésében
Rendszeres ellenőrzés és felügyelet az építkezési területen, biztosítva a szükséges minőségi és biztonsági szabványok betartását
Kapcsolattartás és együttműködés a megrendelővel, szállítókkal, alvállalkozókkal, betonüzemekkel
Döntéshozatal a betonozási és simítási folyamatok során felmerülő kihívások megoldására
Elvárások
Építőipar területén szerzett szakirányú, minimum középfokú végzettség
Képesség a kivitelező brigádok szakmai irányítására és motiválására
Rugalmasság és problémamegoldó készség
Előnyök
Tapasztalat építésvezetői munkakörben
Betontechnológiák ismerete
Jártasság ipari padlók vagy hasonló építési projektek kivitelezésében
Amit ajánlunk
Versenyképes fizetési csomag
Karrierfejlődési lehetőségek és továbbképzési programok
Cégesautó, telefon, laptop biztosítása a munkavégzéshez
Változatos, kihívást jelentő szakmai feladatok
Dinamikus és innovatív vállalati környezet
Egy elismert, stabil cég karrierlehetősége
Munkavégzés helye
Magyarország, 6000 Kecskemét, Országszerte