Gyógynövénybolti Eladó - Mosonmagyaróvár (Heti 20 Óra)

Herbária zrt. - Győr-Moson-Sopron Megye
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Képben vagy a reform táplálkozás terén, ismered a gyógynövények jótékony hatását?
Szeretnél egy fiatalos, egészségtudatos csapat tagja lenni?
Szívesen segítesz az embereknek az egészség tudatos döntésekben?
Gyógyszertári asszisztensi vagy Gyógynövény eladói végzettséged van? Vagy ilyen téren tapasztalattal rendelkezel?
Eddig az egészségügyben dolgoztál, de váltani kényszerülsz? Továbbra is segíteni szeretnél az embereknek az egészségük megőrzésében?
Ne habozz, jelentkezz a Herbária csapatába eladónak!
FŐBB FELADATOK:
Gyógyteák, étrend kiegészítők, reform élelmiszerek és lábbelik értékesítése
Vásárlók magas szintű kiszolgálása, szaktanácsadás - termékajánlás
Az üzlet rendben tartása, takarítási feladatok
Üzlettér töltése FIFO elvnek megfelelően
Akciók lebonyolítása, marketing anyagok kihelyezése
Készletgazdálkodás, pénzügyi elszámolások intézése
Reklamációk korrekt kezelése
Pénztárgép kezelése, elszámolása
Számla készítés
Pontos készletnyilvántartás vezetése
Kapcsolattartás a központtal, szállítókkal
AMIT KÍNÁLUNK:
Családias hangulat, összetartó kis létszámú csapat
Nagyfokú önállóság a munkavégzés során
Szakmai fejlődési lehetőség –havi rendszerességgel tananyagok, vizsgák
Bejelentett, rész vagy teljes munkaidős határozatlan idejű munkaviszony
Munkaidő tömbösített felhasználása – egész napos műszak - több szabadnap
Hosszú távú munkalehetőség
Stabil céges háttér
Prémium, jutalomszerzési lehetőség
Kedvezményes dolgozói vásárlás lehetősége
Munkába járás költségének térítése a törvényi előírásoknak megfelelően
ELVÁRÁSOK:

Eladói / kereskedelmi szakképesítés
Gyógynövény és étrend kiegészítők ismerete (hatóanyagok, felhasználási módok, ellenjavallatok)
Szakmai ismeretek folyamatos fejlesztésének igénye
Rugalmas munkavégzési hajlandóság
Jó kereskedelmi érzék
Kiváló kommunikációs készség
Alapfokú számítógépes ismeret
Pontos munkavégzés
ELŐNYT JELENT:
Gyógyszertári asszisztens, gyógynövény eladó, drogista, kereskedő-boltvezető végzettség
Bio boltos tapasztalat
Hasonló területen szerzett min.1-3 éves tapasztalat
Fogyasztóvédelemmel és kereskedelemmel kapcsolatos előírások ismerete
Idegen nyelv ismerete
Helyettesítés esetén mobilitás