Gépkezelő

Róna kft. - Debrecen
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Csomagoló- vagy dohányhüvelygyártó gépeken való munkavégzés gépkezelőként és gépkiszolgálóként.Megtanítjuk Neked a dohány- és szivargyártó gépek, valaminta gépsor kezelésétszeretnénk, ha a gyártó eszközeink maximális kihasználtsággal, az elvárt minőségi, mennyiségi, és tisztasági követelményeknek megfelelően működnének az irányításod alattha sikeresen haladsz a gyártási folyamatok betanulásában, előrelépési lehetőséget biztosítunkSzorgalmas munkádért - a megbecsülésen kívül - nyújtjuk az alábbi juttatás csomagot:
Heti 5 napos - napi 8 órás munkavégzés hétfőtől-péntekigazalapbéren felülhűségpótlékot,minden nálunk töltött év után, fix havi összegbenteljesítményedet és szorgalmadat az alapbéren felül havontafix összegű gépkezelői és termelési pótlékkal honoráljuknegyedévente értékeljük majd a teljesítményedet, ami alapjánnegyedéves bónuszt kaphatszpróbaidő lejártától SZÉP kártya juttatásban részesülsználunk a túlóra lehetőség és nem kötelezettségtermészetesen támogatjuk a munkába járásod, ha vidéki vagy ésDebrecenben ingyen utazhatsza céges buszjáratainkkalha a belső továbbképzésben sikeresen részt veszel - azt mi előrelépési lehetőséggel és plusz juttatásokkal díjazzukkiváló munkakörnyezetben dolgozhatsz nálunkaz üzemben álló munkát kell végezned, ezértNEM CSAKa 20 perc munkaközi szünetillet meg, hanem többször megszakítjuk a munkavégzést 5 perces pihenőkkelminden igényt kielégítő közösségi helyiségekkel tesszük kényelmesebbé a szüneteketmodern, igényes munkaruházatot adunk a próbaidő leteltét követőena gépek munkazajától védőfelszerelés biztosításával óvunkközösségi programokat szervezünk Neked és családtagjaidnaka munka-magánélet egyensúlyát tartjuka munkakör betöltése szakképesítéshez nem kötött, deminimális feltételabefejezett 8. általános iskolai végzettség,elvárjuk, hogy vegyél részt a belső betanítási folyamatokban, ezzel előrelépést teremthetsz magad számára, mind pozícióban, mind bérezésben2 vagy3 műszakos munkarendben dolgoznakaz üzemeinkben a kollégáink,ezt neked is vállalni kellmunkatársainkat a magára és környezetére igényes, közösségben dolgozni tudó és akaró jelentkezők alapjánválasztjuk kiállóképesség, csapatmunka, koncentrálókészségElőnyt jelent:
gyártósori, operátori tapasztalat

Jelentkezzen most a következőre:
Gépkezelő