Gépészeti És Kereskedelmi Hűtés Menedzser

Tesco global áruházak zrt - Budaörs
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Amiről a pozíció szól:
Kereskedelmi hűtési és épületgépész TESCO standard elkészítése, frissítése a legújabb alaprajzoknak, elvárásoknak, technológiáknak valamint szabályoknak megfelelőenNemzetközi és/vagy nemzeti tenderezési standard dokumentáció elkészítése, valamint nemzetközi standard elkészítő csapatban való részvételA kereskedelmi hűtési és épületgépész tervezők / kivitelezők munkáinak áruházankénti irányítása, felügyelete.Beszállítók és kivitelezők munkájának műszaki, minőségi és mennyiségi szempontból történő felügyeleteaz épületfelügyeleti rendszer működésének, üzemeltetésének felügyelete, annak szervezése.
-Javaslattétel a fejlesztések és a működés fenntartása érdekében szükséges tevékenységekre és ezek műszaki előkészítéseTervezők, műszaki ellenőrök irányítása, tervek leellenőrzése, kivitelezési munkák nyomon követéseA gépek energetikai szempontból történő optimalizálásaA Fenntartási Osztály vezetőjének támogatása, műszaki és pénzügyi elemzések összeállítása, jelentések elkészítése és továbbításaRefitek műszaki átvételének támogatásaSzerződésekkel, új szolgáltatásokkal kapcsolatos műszaki javaslattételek kidolgozásaFeladatok priorizálása, a határidők betartatása és betartatásaEgyéb ad-hoc szakmai feladatok koordinálása, elvégzéseHűtéstechnológiai és gépészeti karbantartási költségek és a beruházási összegek optimalizálásaBeszállítók és kivitelezők számláinak műszaki, minőségi és mennyiségi szempontból történő ellenőrzéseA munkakörhöz kapcsolódó szabályzatok és rutinok, illetve törvényi előírások megismerése, azok fejlesztése, kidolgozása és betartásaA dolgozók folyamatos képzése, fejlesztése, oktatása. A szükséges oktatási anyagok összeállításaDöntések meghozatalához mérnöki segítség nyújtása, alternatívák kidolgozása, statisztikai adatokkal történő alátámasztásaAmit nyújtunk:
Támogatjuk a rugalmasságot, mert úgy gondoljuk, hogy:
O a munka és a magánélet egyensúlya megvalósíthatóo ha tömegközlekedéssel jársz, Kelenföldről ingyenes céges buszjárattal 5-10 perc alatt bejuthatsz az irodábaA karrierépítés nem csupán egy klisé - 3 piacon működünk, mint egységes közép-európai vállalkozás, így lehetőség van az előrelépésre és fejlődésre, számos képzést biztosítunk kollégáinknakNagyszerű csapat vagyunk, nem ragaszkodunk a formalitásokhoz10% kedvezményt kapsz minden Tesco vásárlásbólKülönböző Cafeteria elemekből választhatszMinden kollégánk és családtagja részére igénybe vehető ingyenes jogi, pénzügyi és életvezetési tanácsadásSzéleskörű családbarát intézkedéseinkkel támogatjuk a Tescós családokat:
pl. extra apasági szabadság, fogantatási támogatás, örökbefogadási szabadságMagán egészségbiztosítási támogatás elérhető minden dolgozónk számáraA Tesconál elkötelezettek vagyunk a sokszínűség ünneplésével kapcsolatban, és mindenkit szívesen látunk. A megváltozott munkaképességű munkavállalók foglakoztatását támogató munkáltatóként törekszünk arra, hogy egy teljesen befogadó és mindenki számára hozzáférhető toborzási folyamatot biztosítsunk, lehetővé téve a jelentkezők számára, hogy megoszthassák velünk észrevételeiket a szükséges akadálymentesítésekkel kapcsolatban.#LI-DS5Amit kérünk:
Gépészmérnöki végzettség, minimum 3 év tervezői vagy kivitelezési tapasztalat, gépészeti berendezések műszaki szabályainak és szabványainak magas szintű ismerete, kereskedelmi hűtéssel kapcsolatos tájékozottság.Word / Excel / PowerPoint / Outlook / Auto Cad magabiztos használataB kategóriás jogosítvány/ heti 2-3 utazás vállalása országos szintenKözépfokú, magabiztos angol nyelvtudása napi szintű kapcsolattartáshoz írásban és szóbanMagasszintű önálló munkavégzés mely kiegészül személyes elkötelezettséggel és kreativitássaljó elemzőkészség, gyors, határozott döntéshozatalra való készségVáltozások rugalmas kezeléseKiemelkedő tárgyalási és kommunikációs valamint problémamegoldó képességKomoly csapatmunkára való hajlam szükséges, hiszen Budaörsi központi irodában a Fenntartási osztályon a mérnök specialisták és az áruházi fenntartási kollégák együtt dolgoznak az áruházak műszaki állapotának megőrzéséért. Az osztály a fenntartási feladatokon túl az eszközállomány korszerűsítésével, a rendszerek műszaki és informatikai fejlesztésével is foglalkozik.