Folyamatmérnök - Plastic

Becton dickinson hungary kft. - Környe
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Új berendezések installálásának és validálásának vezetéseA gyártási folyamat támogatása és folyamatos fejlesztése, költségek optimalizálásaBerendezések megelőző karbantartásának tervezése, végrehajtásának irányításaTechnikusok munkájának irányítása, koordinálásaA folyamathoz szükséges dokumentumok elkészítéseValidációs dokumentumok elkészítéseSzoros együttműködés a vállalat más gyárainak folyamatmérnökeivel, szakértőivelKapcsolattartás nemzetközi gépgyártókkal, beszállítókkalKattints a jelentkezésre, ha úgy érzed, passzol hozzád! A befogadás első számú prioritásunk. Arra törekszünk, hogy munkatársaink ápolják, ösztönözzék, továbbadják az összetartozás érzését. Olyan környezetet szeretnénk teremteni, ahol munkatársaink azt érezhetik, értékelik őket, ahol őszintén felvállalhatják önmagukat, ahol ötleteik meghallgatásra kerülnek. Hisszük, hogy így nemcsak vállalatként érhetünk el jobb eredményeket, hanem az egyének is megvalósíthatják saját céljaikat és teljes mértékben kiaknázhatják a bennük rejlő lehetőségeket. Elkötelezettek vagyunk és teljes felelősséget vállalunk azért, hogy egy minden szempontból befogadó munkahelyet biztosítsunk, méltányos eljárásokat alakítsunk ki, továbbá egyenlő lehetőségeket teremtsünk minden munkatársunk fejlődésére, valamint a karrierjük előmozdítására.Felsőfokú műszaki végzettség ideális:
gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnökGyártóberendezés teljesítményének növelésével kapcsolatos folyamatfejlesztési tapasztalatAktív angol nyelvtudás szóban - és írásbanHatározott, agilis, proaktív, önálló személyiségJó problémamegoldó és kommunikációs képességStabil cég vagyunk, hosszú távra tervezhetsz velünkFejlett technológia, innovatív munkakörnyezet és munkaeszközök várnakRugalmas munkaidőt biztosítunkHome office lehetőségKiváló csapatban dolgozhatsz egy dinamikusan fejlődő vállalatnálKépzési és fejlődési lehetőségek állnak rendelkezésedre