Elektromos Karbantartó

Acps automotive kft. - Kecskemét
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Karbantartási, javítási, a gyártáshoz tartozó, műszaki állapot megőrzési tevékenységek végzéseÁltalános karbantartási és javítási tevékenységek végzéseA cég gyártó - és szerelő berendezései részére a rendszeres karbantartási és javítási tevékenységek végrehajtásaTervszerű megelőző karbantartások elvégzése a Karbantartási Program adatai szerintKarbantartáshoz, javításhoz szükséges alkatrészek azonosítása, beszerzés kezdeményezéseRaktáron tartott tartalék alkatrészek, anyagok beszerzésének kezdeményezéseÚj gyártógépek telepítésében részvételSzakmai fejlődési lehetőségKomplex juttatási csomaghavi cafeteria akár a havi bér 20%-a / hónapgyári operatív bónuszhűségbónuszbaba bónusznyugdíjkezdő támogatásIngyenes buszjárat Kecskemétről és környékérőlKiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munkavállalók részére egyarántIgényes munkakörnyezetVállalati mobilcsomagBiztos, bejelentett munkaviszonyStabil vállalati háttérÚj munkatársaink betanulását képzéssel támogatjukSzakirányú végzettség villanyszerelő1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalatFelhasználói szintű számítógép ismeretKapcsolási rajzok értelmezéseFeladattudatos, megoldáskereső, precíz, együttműködő hozzáállás