Cnc Esztergályos Gépkezelő

My hr team személyzeti szolgáltató kft. - Borsod-Abaúj-Zemplén Megye
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.
Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Mezőkövesdi gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

CNC esztergályos gépkezelő

Az alábbi feladatok várnak Önre:
CNC esztergák munkautasítás szerinti kezelése,
A szükséges paraméterek beállítása, a készülék felszerelése,
Mérőeszközökkel történő mérések elvégzése, dokumentálása,
A legyártott késztermékek minőségének vizuális ellenőrzése.

Önt keresünk, ha:
CNC gépkezelői végzettséggel rendelkezik,
Tapasztalatot szerzett esztergálásban és műszaki rajz olvasásban,
Ismeretei a kézi mérőeszközök használatáról naprakészek,
Az álló, több műszakos munkavégzést tudja vállalni.

Amit a munkájáért cserébe biztosítunk:
Alapbéren felüli juttatásokban és bónuszokban részesül,
Munkába járását támogatjuk (buszbérlettel vagy gépkocsi üzemanyagtérítéssel),
Modern gyártási technológiával felszerelt munkakörnyezetet biztosítunk,
Megfelelő munkavégzése és teljesítménye alapján előre lépésre van lehetősége.

Munkavégzés helye:
Mezőkövesd.