Belső Ellenőr Retail Internal Audit Területre

Cib bank zrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Terv szerinti és terven felüli folyamat, téma és cél vizsgálatok végrehajtásában, kockázatalapú belső ellenőrzési megközelítésben. Kockázatok, hiányosságok feltárásában, priorizálásban, javító intézkedések megfogalmazásában. Folyamat- és adatalapú ellenőrzések végrehajtásában. A feltárt hiányosságok kiküszöbölésére tett intézkedések nyomon követésében. Belső szabályzati előírások fejlesztésében, véleményezésében. Egy nemzetközi bankcsoport magyar leányánál biztos munkahelyed lesz. A munkatársaiddal minden problémára megoldást találtok majd, hiszen a támogató közösség nálunk alap. Számunkra fontos a szakmai fejlődésed, ezért széleskörű képzés palettát nyújtunk minden munkavállalónak. Online és személyes programokkal színesítjük a hétköznapokat. Szakirányú pénzügyi/gazdasági szakirány végzettséggel rendelkezel. Van minimum 2 éves könyvvizsgálói vagy minimum 2 éves banki/pénzügyi – lehetőleg belső ellenőri tapasztalatod. Kockázat tudatos, strukturált gondolkodás, folyamatszemlélet jellemezi munkádat. Aktív, tárgyalási szintű az angol nyelvtudásod. Önálló és csapatban történő munkavégzés sem jelent problémát. Jó elemző és problémamegoldó készség, analitikus gondolkodás jellemez. Banki folyamatok ismerete. SQL programnyelv alapszintű ismerete.