Abroncshotel Ügyintéző És Raktári Adminisztrátor

Abroncs kereskedőház kft. - Baj
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Őrzött abroncsáru bevétel – kiadás dokumentáció vezetése és adminisztrációjaFuvarok és posta teljes ügymenetének adminisztrációja, ügyintézéseBeérkező áru kezelésének adminisztrációja beérkező szállítólevelek, számlák rögzítéseKimenő számlák kezeléseExport-import áruk és visszáru kezeléseŐrzött abroncs hibák, elcserélések kezeléseLeltározási feladatokban való részvételRaktári operatív folyamatok adminisztratív támogatásaFlotta adminisztrátorokkal és szervizekkel való szoros együttműködésStabil, hosszútávra tervezhető állás egy több mint 25 éve piacvezető vállalatnálBejelentett munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződésAlapbéren felüli havi teljesítménybónusz, továbbá szezonális pótlékCafeteria juttatásTargoncavezetői jogosítvány megszerzésének támogatásaMunkába járás támogatása 30 Ft/kmIskolakezdési támogatásEszköztámogatás jó minőségű munkaruházatCéges vásárlási kedvezményHosszú hétvégék a szezonon kívülÉrettségiSzámítógép felhasználói ismeretek Windows, MS-OfficeSzükség esetén 2 műszak vállalása 5. 00-13.30, illetve 13. 30-22.00Precíz, pontos munkavégzésTerhelhetőségVevőközpontú gondolkodásEgyüttműködő készség és csapatjátékos attitűdKözépfokú vagy magasabb logisztikai végzettségHasonló területen szerzett tapasztalatERP/MRP rendszerek ismereteAdminisztratív területen eltöltött tapasztalat